Освіта:

Микола Миколайович  здобув ґрунтовну вищу освіту – за трьома спеціальностями закінчив Національний авіаційний університет: у 2005 – факультет повітряного і космічного права за спеціальністю «Правознавство», у 2006 р.  – факультет  електроніки та телекомунікацій за спеціальністю «Авіаційні та електронні пристрої», факультет економіки за спеціальністю «Фінанси». На досягнутому не зупинився, і в 2013 р. отримав науковий ступінь доктора філософії в галузі права (PhD). Наразі здобуває МВА-освіту в Единбурзькій школі бізнесу Університету Геріот-Ватт (Велика Британія).

Визнання:

За результатами професійного дослідження видання “Юридична газета” – “Лідери ринку. Вибір клієнта 2020” увійшов до ТОП-100 юристів України, кращих фахівців у сферах банкрутства, реструктуризації боргу. Відзначений міжнародним рейтинговим агентством The Best Lawyers 2020 у номінації «Судова практика». За версією Legal Awards 2020 названий  «Кращим юристом року у сфері банкрутства». Згідно з Legal Awards 2019, відзначений серед кращих юристів в сфері банкрутства та кращих судових юристів. Названий серед  лідерів практики банкротства та реструктуризації заборгованості, за результатами дослідження «Юридичної газети» – «Вибір клієнта. ТОП 100 найкращих юристів України 2018», «Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients 2019» відзначила Миколу Ковальчука серед видатних юристів у практиці банкрутства  та судового процесу ; номінований у чотирьох практиках Best Lawyers 2019 (арбітраж та медіація, банківське та фінансове право, судові спори та банкрутство).

Інше:

Попри насичений графік в «L.I. Group», М.М. Ковальчук знаходить час на громадську та політичну діяльність. Зокрема, є співзасновником ГО Всеукраїнське об’єднання «Правова ініциатива». Микола Ковальчук є великим прихильником спорту та сам, особисто, приділяє час регулярним заняттям з боксу та плавання, а починаючи з 2016 р. активно займається також і спортивною юриспруденцією.