Новини

ЮК L.I.GROUP увійшла до ТОП-20 провідних юридичних компаній 2020 року, а це на п’ять сходинок вище у порівнянні з минулим, 2019-м! Попри коронакризу, складні економічні умови у нашій державі й усьому світі загалом, юристи нашої компанії дійсно працювали 24/7 згуртовано й на спільний високий результат для Клієнта. Пишаємося!

Щойно стали відомі результати Всеукраїнської дослідницької програми «50 провідних юридичних фірм України 2020 року», котру проводить авторитетне видання «Юридична практика».

ТОП-20 цього річ – наша вершина, наша «Говерла» і наш «Еверест», однак на максимальний результат для Клієнта ми працювали у практиках та індустріях. Як показує аналітика юридичного ринку та позитивний фітбек наших клієнтів, яким ми надзвичайно вдячні, нашими сильними сторонами виявилися:

  • Сфера банкрутства, адже у номінації «Лідери ринку. Банкрутство» – L.I.Group у ТОП-5 провідних компаній України. Окремо, як провідного юриста України у сфері банкрутства рейтингом відзначено Артура Мегерю, старшого партнера ЮК та відомим юристом Миколу Ковальчука, старшого партнера ЮК.
  • L.I.Group у ТОП-10 по фінансовій ефективності на ринку та аналогічно у ТОП-10 у практиці захисту бізнесу. До слова, послуги із захисту бізнесу компанія надає досить давно, та як окрему практику почали виводити на ринку цього року, про що розповідали навесні. Результати не змусили довго очікувати.
  • У номінації «Лідери ринку. Судова практика» ми відзначені як відомі юристи. Серед відомих юристів у цій номінації – Микола Ковальчук, старший партнер L.I.Group.