ПРО НАС

Юридична компанія L.I.Group є одним з лідерів на ринку юридичних послуг. Компанія спеціалізується на супроводі судових спорів та справ про банкрутство, а також – на юридичному супроводі питань щодо захисту бізнесу.

Висока кваліфікація

Підтверджено нагородами та визнано клієнтами.

Великий досвід

Успішна робота на ринку з 2008 року.

Економічна доцільність

Діємо з максимальною вигодою для клієнта.

Результативність

Досягаємо результату , а не працюємо заради процесу.

Для нас немає меж

Юридичний супровід 24 на 7 по всій території України та за кордоном.

5 ПРИЧИН, ЩОБ ОБРАТИ НАС

Найкраща юридична компанія в сфері банкрутства згідно з «LEGAL AWARDS 2019», входимо в ТОП-25 ЮК України.
Маємо репутацію підтверджену роками. Нам довіряють найбільші фінансово-промислові групи України.
Ми завжди діємо з максимальною вигодою для клієнта, вміємо виходити за рамки ситуації та дивитися ширше в пошуках її вирішення.
Наш клієнт завжди почуває себе захищеним. Можемо оперативно вирішувати питання будь-якої складності. Реанімуємо та виграємо раніше програні справи.
Надаємо юридичний супровід 24 години на добу 7днів на тиждень. Працюємо по всій території України та можемо забезпечити якісний юридичний супровід по всьому світу.

НАШІ ПРИНЦИПИ

Конфіденційність

Оперативність

Результат

КОМАНДА

Освіта: Національний університет біоресурсів і природокористування України, магістр права, 2012 р. У 2018 – 2020 роках була заступником, а згодом очолювала відділ судово-претензійної роботи Міністерства юстиції України. Має досвід роботи секретаря судового засідання й провідного спеціаліста відділу аналітично-статистичної роботи та організаційної роботи Київського апеляційного адміністративного суду. Досвід роботи юристом складає більше 7 років.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Освіта: Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого, спеціальність – «правознавство», юрист, 2007 р. Має досвід служби в органах внутрішніх справ, а також досвід індивідуальної адвокатської діяльності, арбітражного керуючого. З липня 2015 до лютого 2020 року очолював посади директора Департаменту з питань судової роботи та банкрутства та Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України. Практики:…

ЧИТАТИ ДАЛІ

Старший партнер, адвокат, арбітражний керуючий, доктор філософії у галузі права

Освіта: У 2001 році вступив у Києві до Національного авіаційного університету на факультет електроніки та телекомунікацій за спеціальністю «Авіаційні та електронні пристрої» (у 2006 році закінчив з відзнакою). Паралельно в цьому ж вищому навчальному закладі з 2002 року навчався на факультеті повітряного і космічного права за спеціальністю «Правознавство» та 2003 року на економічному факультеті за…

ЧИТАТИ ДАЛІ

Старший партнер, адвокат, арбітражний керуючий

Найкращий юрист в сфері банкрутсва згідно з Legal Awards 2018, увійшов у ТОП-5 юристів у сфері банкрутства та визнаний видатним юристом у сфері судового процесу згідно з рейтингом провідних юридичних фірм «Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients 2019»

ЧИТАТИ ДАЛІ

Освіта: У 2011 році отримала вищу освіту в Національному авіаційному університеті, інституті міжнародних відносин, факультет міжнародної інформації і права, за спеціальністю «Міжнародне право» та здобула кваліфікацію юриста, перекладача. З 2017 року займається адвокатською практикою. Досвід роботи представництва інтересів фінансових установ: АТ «ОТП Банк», АТ «Піреус Банк МКБ», АТ «ВТБ Банк», АТ «УкрСиббанк», АТ «УкрСоцбанк».

ЧИТАТИ ДАЛІ

Освіта: Міжгалузевий інститут управління, юридичний факультет. Спеціальність: правознавство, 2006 р. Спеціалізація господарсько-правова. Досвід роботи юристом – більше 15 років, з них 7 років – адвокатом.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Освіта: Київський національний університет культури і мистецтв, за спеціальністю магістр права, 2018 р. Має досвід роботи юриста та юрисконсульта близько 5 років, з них півтора року – помічник адвоката. Працювала юристом на підприємстві.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Експерт з PR-комунікацій та маркетингового просування юридичних послуг

Освіта: НТУУ «КПІ», журналіст, редактор, 2008 р. Досвід: З практичним досвідом у сфері PR-комунікацій та маркетингового просування юридичних послуг близько 5 років. Має фаховий досвід журналіста прес-служби Міністерства оборони України, головного редактора міжнародної медіакомпанії BURDA Ukraine – більше 10-ти років. Ініціатор й оргагнізатор ексклюзивного прес-сніданку з елементами маскі-шоу, автор практичного тренінгу «Будуємо мости з клієнтом…

ЧИТАТИ ДАЛІ

ГАЛЕРЕЯ