ПРО НАС

Юридична компанія L.I.Group є одним з лідерів на ринку юридичних послуг. Компанія спеціалізується на супроводі судових спорів та справ про банкрутство, а також – на юридичному супроводі питань щодо захисту бізнесу.

Висока кваліфікація

Підтверджено нагородами та визнано клієнтами.

Великий досвід

Успішна робота на ринку з 2008 року.

Економічна доцільність

Діємо з максимальною вигодою для клієнта.

Результативність

Досягаємо результату , а не працюємо заради процесу.

Для нас немає меж

Юридичний супровід 24 на 7 по всій території України та за кордоном.

5 ПРИЧИН, ЩОБ ОБРАТИ НАС

За версією «Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients 2021» – у ТОП-5 в банкрутсві, ЮК також рекомендована рейтингом у судовій практиці.

Цьогоріч престижною премією Legal Awards 2021 компанія визнана одразу у двох номінаціях:

  • Юридична фірма року у сфері спортивного права
  • Юридична фірма року з роботи з проблемною заборгованістю

Входимо до ТОП-17 ЮК України, ТОП-5 по фінансовій ефективності (за версією «Юридичної практики», «ТОП-50 провідних юридичних компаній України 2021»). У галузях практики L.I.Group відзначена в сфері банкрутсва, судовій практиці.

Маємо репутацію підтверджену роками. Нам довіряють найбільші фінансово-промислові групи України.
Ми завжди діємо з максимальною вигодою для клієнта, вміємо виходити за рамки ситуації та дивитися ширше в пошуках її вирішення.
Наш клієнт завжди почуває себе захищеним. Можемо оперативно вирішувати питання будь-якої складності. Реанімуємо та виграємо раніше програні справи.
Надаємо юридичний супровід 24 години на добу 7днів на тиждень. Працюємо по всій території України та можемо забезпечити якісний юридичний супровід по всьому світу.

НАШІ ПРИНЦИПИ

Конфіденційність

Оперативність

Результат

КОМАНДА

Старший партнер, арбітражний керуючий, адвокат, доктор філософії у галузі права

Міжнародне рейтингове агентство Best Lawyers рекомендує одним із кращих в судовій практиці. Найкращий юрист у спортивному праві, за версією «Вибір клієнта 2021», («Юридична газета»). Він є «Адвокатом року 2021» у корпоративному праві.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Старший партнер, адвокат, арбітражний керуючий

Визнаний лідер ринку у сферах банкрутства та реструктуризації боргу (“ТОП-100. Вибір клієнта 2021”, “Юридична газета”). У ТОП-5 в банкрутстві, названий серед найпрофесійніших юристів у судовій практиці, “ULF 2021”.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Досвідчений адвокат у сфері банкрутства, судовій практиці. Брала участь у справі з досудової санації великого промислового підприємства, унікального в Україні кейсу.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Арбітражний керуючий, адвокат

Освіта: Міжгалузевий інститут управління, юридичний факультет. Спеціальність: правознавство, 2006 р. Спеціалізація господарсько-правова. Досвід роботи юристом – більше 15 років, з них 7 років – адвокатом.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Освіта: Київський національний університет культури і мистецтв, за спеціальністю магістр права, 2018 р. Має досвід роботи юриста та юрисконсульта близько 5 років, з них півтора року – помічник адвоката. Працювала юристом на підприємстві.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Експерт з PR-комунікацій та маркетингового просування юридичних послуг

З практичним досвідом у сфері PR-комунікацій та маркетингового просування юридичних послуг понад 5 років.

ЧИТАТИ ДАЛІ

ГАЛЕРЕЯ