ПРО НАС

Юридична компанія L.I.Group є одним з лідерів на ринку юридичних послуг. Компанія спеціалізується на супроводі судових спорів та справ про банкрутство, а також – на юридичному супроводі питань щодо захисту бізнесу.

Висока кваліфікація

Підтверджено нагородами та визнано клієнтами.

Великий досвід

Успішна робота на ринку з 2008 року.

Економічна доцільність

Діємо з максимальною вигодою для клієнта.

Результативність

Досягаємо результату , а не працюємо заради процесу.

Для нас немає меж

Юридичний супровід 24 на 7 по всій території України та за кордоном.

5 ПРИЧИН, ЩОБ ОБРАТИ НАС

Найкраща юридична компанія в сфері банкрутства згідно з «LEGAL AWARDS 2019», входимо в ТОП-25 ЮК України.
Маємо репутацію підтверджену роками. Нам довіряють найбільші фінансово-промислові групи України.
Ми завжди діємо з максимальною вигодою для клієнта, вміємо виходити за рамки ситуації та дивитися ширше в пошуках її вирішення.
Наш клієнт завжди почуває себе захищеним. Можемо оперативно вирішувати питання будь-якої складності. Реанімуємо та виграємо раніше програні справи.
Надаємо юридичний супровід 24 години на добу 7днів на тиждень. Працюємо по всій території України та можемо забезпечити якісний юридичний супровід по всьому світу.

НАШІ ПРИНЦИПИ

Конфіденційність

Оперативність

Результат

КОМАНДА

Старший партнер, адвокат, арбітражний керуючий, доктор філософії у галузі права

Незмінно серед кращих юристів в сфері банкрутства та кращих судових юристів за результами відразу декількох рейтингових досліджень: «Legal Awards», «Вибір клієнта. ТОП 100 найкращих юристів України 2018», «Ukrainian Law Firms…

ЧИТАТИ ДАЛІ

Старший партнер, адвокат, арбітражний керуючий

Найкращий юрист в сфері банкрутсва згідно з Legal Awards 2018, увійшов у ТОП-5 юристів у сфері банкрутства та визнаний видатним юристом у сфері судового процесу згідно з рейтингом провідних юридичних фірм «Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients 2019»

ЧИТАТИ ДАЛІ

Освіта: Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого, спеціальність – «правознавство», юрист, 2007 р. Має досвід служби в органах внутрішніх справ, а також досвід індивідуальної адвокатської діяльності, арбітражного керуючого. З липня 2015 до лютого 2020 року очолював посади директора Департаменту з питань судової роботи та банкрутства та Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України. Практики:…

ЧИТАТИ ДАЛІ

ГАЛЕРЕЯ