Освіта:

У 2008 р. успішно закінчив НТУУ «Київський політехнічний інститут» за спеціальністю «Правознавство». Пройшов фахову підготовку з управлінських навичок за програмами MBA в Единбурзькій школі бізнесу Університету Геріот-Ватт (Велика Британія)

Визнання:

Національним рейтингом «Лідери ринку. Вибір клієнта 2020», («Юридична газета») відзначений у практиках банкрутства та реструктуризації боргу. 5 жовтня 2020 року отримав заслужену нагороду у номінації «Антикорупційна практика», за результатами професійного конкурсу «Адвокат року 2020» (ААУ).

«Кращий юрист у сфері цивільних та судових спорів», Liga Zakon Awards 2020. «Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients 2020» – у ТОП-5 в банкрутстві, відзначений серед найпрофесійніших юристів у судовій практиці.

Згідно з Legal Awards 2018 названий найкращим юристом в  сфері банкрутства. Увійшов до ТОП-5 юристів у сфері банкрутства та визнаний видатним юристом у сфері судового процесу, згідно з рейтингом провідних юридичних фірм «Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients 2019».

Артур Мегеря номінований у чотирьох практиках Best Lawyers 2018 (арбітраж та медіація, банківське та фінансове право, судові спори та банкрутство). Відзначений серед лідерів практики банкрутства та реструктуризації заборгованості, за підсумками дослідження «Юридичної газети» – «Вибір клієнта. ТОП 100 найкращих юристів України 2018».

Інше:

Як старший партнер юридичної компанії, Артур Мегеря дбає і про правовий захист у межах громадської діяльності. З 2009 р. очолює ГО Всеукраїнське об’єднання «Правова ініциатива». З 2020 року обраний до Ради арбітражних керуючих України.

Захоплюється спортом – його часто можна зустріти серед учасників марафонських забігів, на тренувальних площадках та на футбольному майданчику разом з колегами.