Освіта:

У 2008 р. успішно закінчив НТУУ «Київський політехнічний інститут» за спеціальністю «Правознавство». Нині продовжує навчання, отримує МВА- освіту в Единбурзькій школі бізнесу Університету Геріот-Ватт (Велика Британія).

Визнання:

Національним рейтингом “Лідери ринку. Вибір клієнта 2020”, (“Юридична газета”) відзначений у практиках банкрутства та реструктуризації боргу. 05 жовтня 2020 року Артур Мегеря отримав нагороду у номінації “Антикорупційна практика”, за результатами професійного конкурсу “Адвокат року” (ААУ). Згідно з Legal Awards 2018  він визнаний найкращим юристом в  сфері банкрутства; увійшов у ТОП-5 юристів у сфері банкрутства та визнаний видатним юристом у сфері судового процесу згідно з рейтингом провідних юридичних фірм «Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients 2019». Артур Мегеря номінований у чотирьох практиках Best Lawyers 2018 (арбітраж та медіація, банківське та фінансове право, судові спори та банкрутство). Відзначений  у переліку лідерів практики серед  лідерів практики банкротства та реструктуризації заборгованості за підсумками дослідження «Юридичної газети» – «Вибір клієнта. ТОП 100 найкращих юристів України».

Інше:

Як старший партнер юридичної компанії, Артур Мегеря дбає і про правовий захист у межах громадської діяльності. З 2009 р. очолює ГО Всеукраїнське об’єднання «Правова ініциатива». Захоплюється спортом – його часто можна зустріти серед учасників марафонських забігів, на тренувальних площадках та на футбольному майданчику разом з колегами.