Освіта:

У 2008 р. успішно закінчив НТУУ «Київський політехнічний інститут» за спеціальністю «Правознавство». Пройшов фахову підготовку з управлінських навичок за програмами MBA в Единбурзькій школі бізнесу Університету Геріот-Ватт (Велика Британія)

Визнання:

У ТОП-5 в банкрутстві, названий серед найпрофесійніших юристів у судовій практиці, «Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients 2021». Нагороджений у сфері банкрутства та реструктуризації боргу, “ТОП-100. Вибір клієнта 2021”, “Юридична газета”.

Національним рейтингом «Лідери ринку. Вибір клієнта 2020», («Юридична газета») відзначений у практиках банкрутства та реструктуризації боргу. 5 жовтня 2020 року отримав заслужену нагороду у номінації «Антикорупційна практика», за результатами професійного конкурсу «Адвокат року 2020» (ААУ).

«Кращий юрист у сфері цивільних та судових спорів», Liga Zakon Awards 2020. «Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients 2020» – у ТОП-5 в банкрутстві, відзначений серед найпрофесійніших юристів у судовій практиці.

Інше:

Як старший партнер юридичної компанії, Артур Мегеря дбає і про правовий захист у межах громадської діяльності. З 2009 р. очолює ГО Всеукраїнське об’єднання «Правова ініциатива». 2019-2021 р.р. – член Ради арбітражних керуючих України (НААКУ).

Захоплюється спортом – його часто можна зустріти серед учасників марафонських забігів, на тренувальних площадках та на футбольному майданчику разом з колегами.