Новини

На платформі «Академії консалтингового бізнесу» провели вебінар на тему: «Представництво в антимонопольному комітеті України». Вебінар проходив в рамках курсу з антимонопольного права для корпоративних юристів, юристів-практиків й усіх тих, хто прагне розібратися в деталях конкурентного права в Україні.

В режимі On-line Юрій Моісеєв, адвокат, радник L.I.Group, розповів, які повноваження має АМКУ у сфері дотримання законодавства про захист економічної конкуренції та здійснення контролю за узгодженими діями, дослідження ринку (має на меті визначати стан конкурентного середовища на ринку, оцінювати й вносити пропозиції у заходах задля розвитку конкуренції, забезпечувати контроль за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції) – відбувається в два етапи, це проведення аналізу ринку та його поглиблене дослідження у разі необхідності.

Які бувають перевірки органами АМКУ? Розгляд справ про порушення конкурентного законодавства в АМКУ. Особи, котрі беруть участь у справі? Спікер детально розкрив не лише ці питання, він зупинився на кейсах сьогодення з ринку, як справа компаніі «Тедіс Україна», інших тютюнових виробників.

Тож, концентрація чи узгоджені дії? В яких ситуаціях АМКУ надає відповідні дозволи? Все найцікавіше та ексклюзивне було під час цього вебінару.