Новини

21 квітня 2021 року відбудеться VI Форум із реструктуризації та банкрутства, який було перенесено у зв’язку з карантинними обмеженнями в країні. Організатором заходу є «Юридична практика». В свою чергу ЮК L.I.Group виступає професійним партнером форуму.

У панельній дискусії, присвяченій темі розвитку інституту неплатоспроможності в Україні, візьме участь Юрий Моісеєв, Радник L.I.Group. Тема, з якою він долучиться до обговорення: «Що перешкоджає ефективній реструктуризації заборгованості в Україні».

Старший партнер L.I.Group Артур Мегеря виступить модератором панельної дискусії, присвяченої темі юридичного банкрутства в Україні. Зокрема обговорення торкнуться питання, які турбують український бізнес, а також фахівців, що допомагають підприємцям пережити непростий період локдауну.

Старший партнер ЮК L.I.Group Микола Ковальчук дав ексклюзивне інтерв’ю організатору цього масштабного заходу – «Юридичній практиці».

Обговорення торкнулися наступні питання:

  • Як вплинув карантин на платоспроможність українського бізнесу та чи підтвердилися прогнози спеціалістів?
  • Як формується практика банкрутства фізичних осіб в Україні?
  • Чи наважився б Майк Тайсон оголосити себе банкрутом, якби мав українське громадянство?

Микола Ковальчук поділився своїм баченням розвитку інституту відновлення платоспроможності боржників в Україні, а також очікуваннями від VI Форум із реструктуризації та банкрутства.

Дізнатись більше про спікерів, програму заходу та реєстрацію можна за посиланням.