Новини

Адвокати ЮК L.I.Group знаходяться в постійному живому спілкуванні з бізнесом і тим самим відчули необхідність у правовому захисті активів підприємств за допомогою нових практик. Компанія розширює професійну лінійку практиками протекції бізнесу, захисту честі, гідності та ділової репутації й антимонопольного права.

Ринок нерухомості, банки, ритейл, ще донедавна масштабні й потужні виробництва по всіх регіонах України на сьогодні знаходяться в режимі повної невизначеності, так би мовити, в турбулентних умовах, коли складно займатися фінансовим плануванням, поліпшенням якості продукції. Паралельно стають жорсткішими умови конкуренції. У зміцненні позицій на ринку недобросовісні конкуренти вдаються до агресивних дій.

«Саме тому ми почали розробляти комплексний підхід у протекції бізнесу, з урахуванням найбільших деталей, прогнозувати можливі людські фактори, прогалини в процесах і зовнішні загрози стосовно дій конкурентів», – пояснив Артур Мегеря, адвокат, арбітражний керуючий, старший партнер L.I.Group.

Використовуючи людський фактор та слабкі сторони в юридичних і регуляторних механізмах, колеги по ринку у різних сферах не гребують рейдерством, однак це вже не банальні силові напади. Часом вони вступають у змову з правоохоронцями, замовляють «чорний» PR, умисно заплямовують репутацію перших осіб на підприємствах.

Захист честі, гідності та ділової репутації – в L.I.Group практику виокремлюють за-для правового захисту тих самих перших осіб, директорів, керівників виробництв, менеджерів першої ланки. Ділова репутація для них – важливий нематеріальний актив, який формується протягом усього життя і який можуть зруйнувати в одну мить. Адвокати юридичної компанії мають досвід у захисті репутації публічних осіб та тих, хто приймає важливі рішення на масштабних підприємствах.

Ще в одній практиці – антимонопольного права, в L.I.Group почали впроваджувати нові методи в представництві підприємств у судових провадженнях, пов’язаних з оскарженням рішень Антимонопольного комітету України. В цій практиці компанію вирізняє знання специфіки роботи з антимонопольним законодавством й великий клієнтський досвід.

В L.I.Group вважають, у всебічній протекції бізнесу практики переплітаються, це можуть бути податкові спори, супровід у кримінальних провадженнях, перевірки контролюючих органів, рішення Антимонопольного комітету – такий досвід фахівці компанії готові застосувати в захисті бізнесу, специфічного, розробленого під Клієнта.

«До нас звернувся турецький інвестор, котрому телефонували колектори з банку, ображали персонал, незаконно вимагали повернення коштів», – зазначив Микола Ковальчук, адвокат, арбітражний керуючий, старший партнер L.I.Group. – «Командою сформували ефективну правову позицію і захистили Клієнта від нападок. Такі кейси і наш досвід вказали нам на необхідність запровадження нових практик».

L.I.Group – компанія, визнана на юридичному ринку в банкрутстві, банківському праві та судових спорах. З 2008 року, адвокати успішно супроводжують найбільші фінансово-промислові групи та банки України, приватних осіб. В ТОП-25 юридичних компаній України («Юридична практика» 2019). Найкращі у сфері банкрутства (Legal Awards 2019).