Новини

У Касаційному господарському суді Києва відбулося вирішальне засідання у справі між підприємством «Білкові інгредієнти і технології» та «КРЕДИТВЕСТ БАНК».

Ухвалою колегії суддів провадження у справі було закрито. Відтак договір суборенди земельної ділянки, яка стала предметом спору, визнано дійсним. Цьому передувало рейдерське захоплення майна компанії «БІТ». При цьому, за словами інвестора та директора підприємства Расіма Бекмезджі, представники банку діяли зі значним примусом.

«Ще до суду вони намагалися захопити нашу територію силовим методом. Опоненти увірвалися на мою територію, моє підприємство руйнуючи замки воріт і виганяючи моїх працівників з підприємства. І я скаржився в поліцію. Зараз справа знаходиться в прокуратурі Києво-Святошинського району. Мене визнали потерпілим у цій справі, адже я постраждав і морально, і матеріально. А окрім мене – також мої партнери», – зазначив у суді Клієнт.

З самого початку цієї справи адвокати юридичної компанії L.I.Group – старший партнер Микола Ковальчук та адвокат компанії Тетяна Коренчук, представляли інтереси підприємства «БІТ», власником якого є Расім Бекмесджі, громадянин Республіки Туреччини. Так, діючи в інтересах клієнта ТОВ «Білкові інгредієнти та технології», під час розгляду справи в суді першої інстанції, як в усіх наступних, неодноразово зазначали, що вимоги, викладені у позовній заяві, є безпідставними та заперечували проти задоволення позовних вимог у повному обсязі.

Завдяки правовій позиції, що була розроблена та обґрунтована адвокатами L.I.Group, вдалося переконати суд у хибності доводів АТ «Кредитвест банк». У результаті повного, всебічного та об’єктивного розгляду справи, Господарський суд Київської області погодився з доводами представника ТОВ «Білкові інгредієнти та технології» та відмовив у задоволенні позову АТ «Кредитвест банк» у повному обсязі (https://reyestr.court.gov.ua/Review/94666082).

Вказану позицію місцевого господарського суду підтримав також і Північний апеляційний господарський суд, відмовивши у задоволенні апеляційної скарги АТ «Кредитвест банк» на рішення Господарського суду Київської області (https://reyestr.court.gov.ua/Review/98137901). У результаті розгляду касаційної скарги АТ «Кредитвест банк», Касаційним господарським судом було закрито касаційне провадження за касаційною скаргою АТ «Кредитвест банк» (https://reyestr.court.gov.ua/Review/100108925).