Новини

Розвиток юридичної компанії та роботу менеджменту в організації всього колективу можемо умовно поділити на декілька важливих складових. Перш за все, до управління проєктами повинні залучатися юристи, які дійсно є досвідченими експертами у відповідних практиках. Щонайменше, такі юристи повинні мати стратегічне бачення та вміти правильно розподіляти етапи робіт і добре орієнтуватися у пріоритетних питаннях, бути мультизадачними. Молодші юристи ж повинні допомагати керівникам проєктів, виконуючи документарну та стратегічну роботу, без якої проєкти не рухатимуться вперед. Результатом такої співпраці стане успішна реалізація будь-якого проєкту. Можна сказати, що це класичний алгоритм розвитку будь-якої юридичної компанії, який завжди успішно працює. Інакше досягти високих результатів складно, адже один юрист буквально не спроможний одночасно бути фахівцем у всіх сферах.

Тож у нашій компанії ми розподіляємо завдання по справах клієнтів за принципом сильних керівників проєктів і залучаємо в них юристів за їхніми сильними сторонами і знаннями в практиках.

Успішна компанія — це кваліфікований та досвідчений колектив. Є декілька основних напрямів залучення ефективних людських ресурсів у свою компанію. Ви можете їх брати на роботу відразу після закінчення навчання та фактично виховувати з нуля. З іншого боку, як альтернатива можна працювати з уже досвідченими фахівцями, які мають уявлення, куди рухатися та можуть принести користь компанії. Обидва варіанти сьогодні активно застосовуються на ринку, як і в L.I.Group.

Проте для встановлення максимальної лояльності юристів до компанії саме навчання та виховання спеціаліста дає найкращий результат. Такі фахівці більш інтегровані в команду юридичної компанії і, я вважаю, що саме такий сценарій веде до отримання співробітника, який завжди поділятиме внутрішні політики компанії. Та й, власне, це добра справа, коли ти допомагаєш молодим фахівцям знайти своє покликання в житті і зайняти гідне місце у професійній спільноті.

Професійне зростання є невід’ємною складовою будь-якого юриста. На мій погляд, у цьому питанні також має проводитись системна робота. Філософія нашої команди полягає в тому, щоб не зав’язувати роботу з клієнтами виключно на партнерах, а й давати можливість досвідченим юристам також розвиватися в цьому напрямі. Тобто, ми надаємо своїм фахівцям можливості працювати з наявними клієнтами, залучати нових та рости від посади юриста до партнера чи радника.

Зважаючи на можливості, надані кожному співробітнику нашої компанії, кожен має змогу професійно зростати, перейняти досвід старших колег, багато чому навчитись та отримати власне уявлення у багатьох питаннях, у тому числі й аспектах управління юридичною фірмою. Звісно, час диктує свої правила та нові методи роботи, на що також важливо звертати увагу, якщо є бажання розвивати компанію.

Юридическая Практика