Новини

L.I.GroupГенеральний партнер Асоціації правників України у 2022 році!

Адвокати нашої компанії стали членами профільних комітетів і братимуть безпосередню участь у законотворчості й вирішенні проблемних питань у галузі конкурсного права, процесуального права, спортивного права, а ще лобіюванні важливих норм банкрутного законодавства (GR).

Роль юридичної компанії у якості Генерального партнера Асоціації означає продовження підтримання стійких лідерських позицій АПУ. Маємо на меті робити внесок у заявлені напрямки GR, процесуального права, спортивного та сфери банкрутства, впливати на позитивний розвиток правового клімату в цілому.

До слова, L.I.Group –  юридична компанія, заснована у 2008 році в м. Києві. Старші партнери L.I.Group – Микола Ковальчук, адвокат, арбітражний керуючий, доктор філософії у галузі права та Артур Мегеря, адвокат, арбітражний керуючий. Спеціалізацією компанії є банкрутство, реструктуризація боргу, судові спори, корпоративні спори, захист честі, гідності та ділової репутації, антимонопольне право, кримінальне право, протекція бізнесу, спортивне право.