Новини

ЮК L.I.Group нагороджена у номінації “Цивільні та судові спори” за результатами національного рейтингу Liga Zakon Awards 2020! Індивідуальна нагорода у старшого партнера нашої юридичної компаніі Артура Мегері.

Висловлюємо свою подяку організаторам Liga Zakon, бути визнаними рейтингом групи компаній Liga, котра цього річ відзначає свою тридцяту річницю діяльності, для нас є великою гордістю і честю. Ми як юридична компанія багато років поспіль маємо визнання у всеукраїнських на міжнародних професійних дослідженнях, і цей рік не став виключенням. Наші визнання у банківському та фінансовому праві, судових спорах, банкрутстві, реструктуризації боргу, антикорупційній практиці – перш за все, зворотна відповідь за якісну роботу перед Клієнтом та підтвердження реноме достойних на юридичному ринку.

Отож, ми не відпускаємо хвилю удачі, а завзять продовжуємо працювати. Ми відкриті до сміливих непопулярних рішень, готові до можливих поворотів і вітрів перемін. Найбільше за усе хочемо, аби кожен наш Клієнт відчував нас як свою опору і міць у будь-яких життєвих ситуаціях.