Новини

Імена лауреатів Юридичної премії 2021 року були названі 4 червня на урочистій церемонії, яка пройшла в заміському комплексі EQUIDES.


Лідери українського ринку юридичних послуг були визначені в 52 номінаціях.

Це, зокрема, найкращі юристи та юридичні фірми року у сферах корпоративного права та M&A, податків, банківського і фінансового права, судової практики, кримінального права.

Серед нових номінацій Legal Awards — найкращі юридичні фірми у сфері спортивного права і міжнародного податкового структурування, та провідні IT-юристи. Окремими нагородами буде відзначено GR-активності та ініціативи Pro Bono юридичних фірм.

У номінації «Краща юридична фірма зі спортивного права» виборола нагороду ЮК L.I.Group. Наша юридична компанія по справедливості стала № 1 в номінації «Краща юридична фірма по роботі з проблемною заборгованістю».

У престижному конкурсі L.I.Group щороку підтверджує реноме кращих й отримує нагороди у професійному конкурсі юрфірм, заснованому виданням «Юридична практика» багато років тому. Зокрема, минулого року Микола Ковальчук, старший партнер, був визнаний кращим юристом з банкрутства. У 2018-му старший партнер Артур Мегеря отримав достойну нагороду в аналогічній номінації з банкрутства.