Новини
ЮК L.I.Group виступила партнером найбільш інформативного та очікуваного багатьма заходу – форуму “Адвокатура. Формула успіху”, організованого Асоціацією адвокатів України (ААУ).
Спікер заходу – наш фахівець з PR-комунікацій та просування юридичних послуг, Ірина Лук’янець, під час панельної дискусії звернула увагу на створення власного бренду в On-line. Як би там не було, всі ми моніторимо один одного, Клієнт аналізує свого правозахисника, чи не так?! Інформація про адвоката на просторах Всесвітньої мережі допомагає скласти зрозумілий образ та викликає довіру. Тому у підході до власного іміджу маємо бути максимально ретельними, відкритими, щирими.
Побудування власного бренду в On-line диктує нам час – пришвидшений у розвитку, а також запит Клієнта на вміння трансформуватися, пристосуватися до нових віянь, а отже, задовольнити найбільш нестандартний запит з ринку.
Саме тому адвокати L.I.Group не лише добре орієнтуються у змінах, спілкуючись з колегами, бізнес-представниками, вони йдуть на випередження й задають власні тренди.
До слова, юридична компанія L.I.Group є членом Асоціації адвокатів України, а з серпня 2020 року один зі старших партнерів компанії – Микола Ковальчук, адвокат та арбітражний керуючий, призначений заступником Голови комітету з судової практики ААУ.