Новини

У Києві відбувся VІ Форум з конкурсного права. ЮК L.I.Group – партнери довгоочікуваної події для усіх представників банків, державних органів, котрі мають стосунок до процедури банкрутства, і, звичайно, для усіх арбітражних керуючих України.

Микола Ковальчук, адвокат, арбітражний керуючий, старший партнер L.I.Group, виступив модератором дискусії, надзвичайно жвавої, насиченої питаннями і цікавими думками учасників. Бо ж минув різ з часу, коли запровадили новий Кодекс України з процедур банкрутства, з’явилася судова практика за цим Кодексом. У нього є свої суттєві переваги і свої прогалини – все це обговорюють сьогодні лідери думок у сфері банкрутства.

Відкрили захід Ірина Сербін, Голова Комітет АПУ з конкурсного права, партнерка Ario Law Firm і Довидас Віткаускас, керівник EU Project Pravo-Justice. Форум розпочали з аналізу першого року дії Кодексу. Чи справдились апокаліптичні «страшилки» за перший рік дії Кодексу? Чи впоралась судова влада з новітнім регулюванням інституту банкрутства? Яких змін у регулюванні слід очікувати найближчим часом?

Про все це учасники форуму говорили з Сергієм Жуковим, суддею Касаційного господарського суду у складі Верховний Суд, Валерією Коломієць, заступницею Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції, Оленою Коробковою, виконавчим директором Незалежної асоціації банків України, Миколою Лукашуком, Головою Національна асоціація арбітражних керуючих України, керуючим партнером ТОВ «Правова константа», Тарасом Тарасенком, народним депутатом України.