Новини

Касаційний господарський суд залишив право держреєстрації звернення стягнення на предмет іпотеки за АТ «Банк Кредит Дніпро».

У липні 2021 року Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду відмовив у задоволенні касаційної скарги ліквідатора ТОВ «Балтика», залишив постанову Східного апеляційного господарського суду та рішення Господарського суду Донецької області без змін.

Таким чином звернення ліквідатора в інтересах ТОВ «Балтика» про скасування держреєстрації звернення стягнення на предмет іпотеки за АТ «Банк Кредит Дніпро» залишилося без задоволення, а право Клієнта ЮК L.I.Group – АТ «Банк Кредит Дніпро», на майно було захищено.

У вересні 2018 року до Господарського суду міста Києва звернулося з позовом ТОВ «Балтика» до банку про визнання відсутнім права власності, скасування запису про державну реєстрацію та рішення про державну реєстрацію (№31690948 від 03.10.2016 р). Вже у листопаді 2020-го рішенням Господарського суду Донецької області у задоволенні позову ТОВ «БАЛТИКА» про визнання відсутнім права власності, скасування запису про державну реєстрацію та рішення про державну реєстрацію (від 03.10.2016 № 31690948) було відмовлено.

Інтереси Клієнта – АТ « Банк Кредит Дніпро», представляли адвокати від L.I.Group – Юрій Моісеєв, Ірина Скалецька разом з адвокатом Оленою Дуднік, начальником управління претензійно-позовної  роботи АТ «Банк Кредит Дніпро».

«Банкрутство & Ліквідація»