Новини

Які прогнози розвитку юридичного ринку на 2022 рік? Це питання висвітлив старший пиртінер L.I.Group Микола Ковальчук для спеціального випуску “Юридичної практики” – “ТОП-50  провідних юридичних фірм України”.

“У 2022 році, на мою думку, відбудеться суттєве поліпшення бізнес-середовища, а за ним і юридич- ного ринку. Незважаючи на короновірусну історію, практика захисту бізнесу зберігає передові позиції в розрізі юридичних послуг. Наступний рік не стане винятком, а можливо, йдеться і про більш довго-строкову перспективу.

У питанні тригерів ділової активності вар- то вказати на зростання інвестиційних ініціатив в Україні. Цього року свої плани з упровадження проєктів інвестиційного характеру висвітлили не лише закордонні компанії, але й вітчизняні ана- логи. Більше того, очікується вливання активів у соціальні ініціативи, що допоможуть здійснити підтримку українського суспільства. Це підтвер- джується дослідженням, яке недавно було про- ведено Європейською Бізнес Асоціацією. Близько 32 % бізнес-респондентів озвучили плани щодо вливання власних активів в інвестиційні проєкти у 2022 році. Слід зазначити, що йдеться про суми від 20 тисяч до 400 млн доларів.

Швидше за все, в майбутньому нам доведеться зіткнутися ще не з однією кризою. Однак варто від- значити той факт, що сьогодні практично всі сфе- ри життя почали потроху налагоджуватись, про що свідчать статистичні дані Європейської Бізнес Асо- ціації. Юриспруденція тісно пов’язана з іншими рин-ками, тому, я вважаю — у зв’язку з нинішнім ритмом життя, будуть виникати нові юридичні пропозиції, спрямовані на вирішення актуальних питань.”