Новини

На першому засіданні Науково-консультативної ради (НКР) при Національній асоціації арбітражних керуючих України обрали голову та секретаря Ради. Секретарем Ради більшістю голосів обрали Моісеєва Юрія Олександровича. Він є адвокатом, радником ЮК L.I.Group.

Його обрали як визнаного фахівця в галузі реструктуризації та банкрутства, який не лише є практиком та в недалекому минулому арбітражним керуючим і наразі представляє інтереси осіб у справах як адвокат, але й являється одним із розробників Кодексу України з процедур банкрутства, першого кодифікованого нормативно-правового акту у цій сфері.

Науково-консультативна рада – консультативно-дорадчий орган при Національній асоціації арбітражних керуючих України. НКР має стати свого роду аналітичним центром спільноти арбітражних керуючих під час розробки та впровадження нормативно-правових актів у галузях, які стосуються процедур банкрутства в цілому. Члени Ради націлені узагальнювати судову практику, сприяти Раді арбітражних керуючих України у підготовці документів та рішень, які потребують наукового забезпечення.

Цілі досить амбітні і включають також участь в діяльності робочих груп, комітетів, комунікацію з іншими інституціями у питаннях, що віднесені до функціоналу НКР.

Найближчим часом буде анонсовано перше робоче засідання НКР та Рада повноцінно включиться у роботу.