Новини

За результатами дослідження The Best Lawyers in Ukraine 2020 – адвокат Микола Ковальчук, старший партнер L.I.Group, визнаний одним з найкращих юристів у судовій практиці. Тепер він один з Best Lawyers!

У фокусі міжнародного рейтингу – особистий бренд юриста, власна професійна компетенція, особиста репутація та позиціонування серед колег. Саме за цими критеріями на юридичному ринку відзначили старшого партнера нашої компанії.

Міжнародне рейтингове агентство Best Lawyers традиційно відзначає найкращих юристів виключно на експертній оцінці колег, яка відбувається шляхом голосування та відображає їхню узгоджену думку щодо професійних здібностей номінантів у межах окремої юридичної практики. Тож ми віримо у незалежність цього міжнародного визнання, а від того, у довіру клієнтів до нашої роботи.

Це один з найдавніших рейтингів. Рейтинги найкращих в юридичній професії виходять у більше ніж 70 країнах з далекого 2006 року, коли видання Best Lawyers стало міжнародним. Однак вони публікуються ще з 1983-го.

Окрім визнання окремого юриста, Best Lawyers називає і найкращу юридичну фірму року за напрямками практики. Номінація «Юридична фірма року» визначається на основі кількох показників: відгуки юристів, визнаних найкращими за індивідуальними практиками та компаніями, розмір та експертиза фірми в конкретній галузі практики, аналіз розвитку в цій галузі, а також дослідження, що стосуються загальних сфер компетенції фірми. Тому нам є куди розвиватися, прагнути й доводити своєю працею високу компетенцію фахівців L.I.Group.