Старший партнер, адвокат, арбітражний керуючий, доктор філософії у галузі права

У жовтні 2021 року визнаний “Адвокатом року” у номінації корпоративного права, “Асоціація адвокатів України”. «Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients 2021» відзначив Миколу Ковальчука серед видатних юристів у практиці банкрутства та судового процесу. Іноземним рейтингом «The Best Lawyers 2022» Микола Ковальчук оголошений кращим у номінації «Судовий процес». За результатами професійного дослідження видання «Юридична газета» – «Лідери ринку. Вибір клієнта 2020» увійшов до ТОП-100 юристів України, кращих фахівців у галузях банкрутства, та реструктуризації боргу.

Старший партнер, адвокат, арбітражний керуючий

Найкращий юрист в сфері банкрутсва згідно з Legal Awards 2018, увійшов у ТОП-5 юристів у сфері банкрутства та визнаний видатним юристом у сфері судового процесу згідно з рейтингом провідних юридичних фірм «Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients 2019»

Освіта: Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого, спеціальність – «правознавство», юрист, 2007 р. Має досвід служби в органах внутрішніх справ, а також досвід індивідуальної адвокатської діяльності, арбітражного керуючого. З липня 2015 до лютого 2020 року очолював посади директора Департаменту з питань судової роботи та банкрутства та Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України. Практики:…

Освіта: Національний університет біоресурсів і природокористування України, магістр права, 2012 р. У 2018 – 2020 роках була заступником, а згодом очолювала відділ судово-претензійної роботи Міністерства юстиції України. Має досвід роботи секретаря судового засідання й провідного спеціаліста відділу аналітично-статистичної роботи та організаційної роботи Київського апеляційного адміністративного суду. Досвід роботи юристом складає більше 7 років.

Освіта: У 2011 році отримала вищу освіту в Національному авіаційному університеті, інституті міжнародних відносин, факультет міжнародної інформації і права, за спеціальністю «Міжнародне право» та здобула кваліфікацію юриста, перекладача. З 2017 року займається адвокатською практикою. Досвід роботи представництва інтересів фінансових установ: АТ «ОТП Банк», АТ «Піреус Банк МКБ», АТ «ВТБ Банк», АТ «УкрСиббанк», АТ «УкрСоцбанк».

Освіта: Міжгалузевий інститут управління, юридичний факультет. Спеціальність: правознавство, 2006 р. Спеціалізація господарсько-правова. Досвід роботи юристом – більше 15 років, з них 7 років – адвокатом.

Освіта: Київський національний університет культури і мистецтв, за спеціальністю магістр права, 2018 р. Має досвід роботи юриста та юрисконсульта близько 5 років, з них півтора року – помічник адвоката. Працювала юристом на підприємстві.

Експерт з PR-комунікацій та маркетингового просування юридичних послуг

Освіта: НТУУ «КПІ», журналіст, редактор, 2008 р. Досвід: З практичним досвідом у сфері PR-комунікацій та маркетингового просування юридичних послуг близько 5 років. Має фаховий досвід журналіста прес-служби Міністерства оборони України, головного редактора міжнародної медіакомпанії BURDA Ukraine – більше 10-ти років. Ініціатор й оргагнізатор ексклюзивного прес-сніданку з елементами маскі-шоу, автор практичного тренінгу «Будуємо мости з клієнтом…