Старший партнер, арбітражний керуючий, адвокат, доктор філософії у галузі права

Міжнародне рейтингове агентство Best Lawyers рекомендує одним із кращих в судовій практиці. Найкращий юрист у спортивному праві, за версією «Вибір клієнта 2021», («Юридична газета»). Він є «Адвокатом року 2021» у корпоративному праві.

Старший партнер, адвокат, арбітражний керуючий

Визнаний лідер ринку у сферах банкрутства та реструктуризації боргу (“ТОП-100. Вибір клієнта 2021”, “Юридична газета”). У ТОП-5 в банкрутстві, названий серед найпрофесійніших юристів у судовій практиці, “ULF 2021”.

Досвідчений адвокат у сфері банкрутства, судовій практиці. Брала участь у справі з досудової санації великого промислового підприємства, унікального в Україні кейсу.

Арбітражний керуючий, адвокат

Освіта: Міжгалузевий інститут управління, юридичний факультет. Спеціальність: правознавство, 2006 р. Спеціалізація господарсько-правова. Досвід роботи юристом – більше 15 років, з них 7 років – адвокатом.

Освіта: Київський національний університет культури і мистецтв, за спеціальністю магістр права, 2018 р. Має досвід роботи юриста та юрисконсульта близько 5 років, з них півтора року – помічник адвоката. Працювала юристом на підприємстві.

Експерт з PR-комунікацій та маркетингового просування юридичних послуг

З практичним досвідом у сфері PR-комунікацій та маркетингового просування юридичних послуг понад 5 років.