Новини

Микола Ковальчук разом з послом WBC Чіко Лопесом прилетіли в Панаму до Роберто Дюрана

Відомий український юрист Микола Ковальчук разом з послом WBC Чіко Лопесом виконали відповідальну місію, санкціоновану президентом Всесвітньої боксерської ради (WBC) Маурісіо Сулейманом, – пише klitschko-brothers. Микола і Чіко полетіли в Панаму та передали легенді боксу Роберто Дюрану чотири чемпіонські пояси WBC замість вкрадених у знаменитого ветерана. Нагадаємо, Роберто був чемпіоном світу в чотирьох різних вагових категоріях. А всього за свою 33-річну (!) Боксерську кар’єру виступав у 10 вагових категоріях.

Свій перший бій на професійному ринзі Роберто провів 23 лютого 1968 року. Останній – 14 липня 2001 року. Зараз Дюрану 69 років, він офіційно визнаний кращим легковаговиком ХХ століття.

Більшість авторитетних видань включає панамця до 10 кращих боксерів усіх часів. У 2002 році американський журнал The Ring поставив Дюрана на п’яте місце в списку 80 кращих боксерів за останні 80 років.

Роберто запросив Миколу та Чіко до себе додому. А потім до власного ресторану Casa Duran, де продемонстрував свій бренд панамського рому Ron Duran. Роберто згадав свій приїзд до Києва восени 2018 на 56-у Конвенцію WBC, віддав належне досягненням українського боксу. Також передав привіт меру Києва Віталію Кличку та навіть зробив спробу сказати українською мовою «Слава Україні».

Микола Ковальчук порадив усім фанам боксу та спорту подивитися знятий в 2016 році про Дюрана фільм «Кам’яні кулаки» (Hands of Stones) з Роберто Де Ніро і Едгаром Раміресом в головних ролях. І документальну стрічку 2019 року «Я – Дюран» (I am Duran), в зйомках якої взяли участь Майк Тайсон, Сильвестр Сталлоне та інші зірки боксу й Голлівуду.