Новини

Юридична компанія L.I.Group регулярно розвиває свої експертизи, щоб відповідати найвищим стандартам юридичних послуг. Найкращим доказом правильності шляху та встановленої стратегії є перебування юристів компанії на передових позиціях національних та міжнародних рейтингів. Однією з таких перемог є визнання старшого партнера L.I.Group Миколи Ковальчука одним з кращих юристів у номінації «Судовий процес» у міжнародному рейтингу The Best Lawyers in Ukraine 2022.

Відзначимо, що вдруге поспіль рейтинг відзначає Миколу Ковальчука у цій номінації.

Рейтинг Best Lawyers щорічно публікується, починаючи з 1983 року, а з 2006 року він став міжнародним. З того часу рейтинг кращих юристів у своїх галузях публікується у більш ніж 70  країнах світу. Визнання Миколи Ковальчука серед кращих юристів в категорії «Судовий процес» є результатом кропіткої та важкої праці. Крім того, це також доказ визнання на ринку, адже методологія визнання кращих базується виключно на оцінці інших експертів юридичної галузі.

Спеціалісти видання The Best Lawyers зареєстрували кандидатуру Миколи Ковальчука, після чого відбулось голосування за номінантів. Абсолютно усі бюлетені та інформація є конфіденційними, а голосувати мають право визнані юристи. Микола Ковальчук набрав достатню кількість голосів та схвальних відгуків експертів, в результаті чого потрапив до списку кращих.

Цього року у рейтингу The Best Lawyers in Ukraine 2022 юристи номінувались відразу у 61 практиці. Порівняно з попереднім роком, були додані нові практики: міграційне право, судові спори щодо якості продукції, цивільне право та виплати співробітникам. Однак незмінним лишається цінність персонального бренду юриста. Рейтинг The Best Lawyers in Ukraine 2022 відмітив, що на сучасному ринку юридичних послуг ціниться особиста репутація та позиціонування серед колег.